Hydraulik Łódź

Tanio, uczciwie, solidnie.

Instalacje kominowe, gazowe, hydrauliczne.
30 lat doświadczenia.

Tel: 606-702-607 lub 602-139-118
W godzinach 7.00 - 21.00

Montaż liczników wody Łódź

Nasza firma hydrauliczna oferuje profesjonalny montaż liczników wody na terenie całego miasta Łódź.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy uprawnienia w zakresie montażu liczników, zwanych także wodomierzami.

Montaż wodomierzy powinien odbywać się w miejscu łatwodostępnym, aby odczyt liczników nie sprawiał później problemów. Miejsce wybrane na montaż liczników, musi spełniać odpowiednie warunki bezpieczeństwa i ochrony instalacji przed uderzeniami oraz warunkami atmosferycznymi.

Montaż wodomierzy musi odbywać się w miejscu, gdzie nie będzie istniało ryzyko zalania wodą lub korozyjnym działaniem środowiska. Ważne jest także, by temperatura miejsca, gdzie zostaną zainstaowane liczniki wody, nie przekraczała 4 stopni.

Przed oraz za wodomierzami nalezy zamontować specjalny zawór, który pozwoli odciąć dopływ wody, kiedy konieczny będzie przegląd lub też naprawa liczników.

Kontakt do naszej firmy hydraulicznej:

Łódź, tel. 606-702-607

Nasze usługi hydrauliczne świadczymy na terenie całej Łodzi i województwa. Dojedziemy do klientów i pomożemy w wyborze lub rozwiązaniu poblemu.

W przypadku wystąpienia nieoczekiwanych awarii, pospieszymy z pomocą dzięki naszemu pogotowiu hydraulicznemu. Wystarczy do nas zadzwonić, a my przybędziemy i rozwiążemy problem.

Licznik wody
Wodomierz