Hydraulik Łódź

Tanio, uczciwie, solidnie.

Instalacje kominowe, gazowe, hydrauliczne.
30 lat doświadczenia.

Tel: 606-702-607 lub 602-139-118
W godzinach 7.00 - 21.00

Zamrażanie rur

Zamrażanie rur jest niezwykle skuteczną metodą na wymianę grzejników bez konieczności spuszczania z nich wody. W sezonie grzewczym wymiana grzejników może okazać się kłopotliwa, lecz przy wykorzystaniu metody zamrażania rur, wymiana instalacji grzewczych możliwa jest cały rok!

Zamrażanie rur polega na miejscowym odcinaniu przepływu wody w instalacji, poprzez zamrażanie jej. Do wykonania tej usługi, wykorzystuje się specjalistyczne zamrażarki, które wytwarzają w rurach lód, bez uszkodzenia ich. Po zamrożeniu wody, możliwe jest dalsze wykonanie usługi.

Zamrażanie rur pozwala wymienić grzejniki żeliwne na zupełnie nowe, umożliwia przeprowadzenie modernizacji lub niewielkich ulepszeń i przeróbek instalacji wodnych i grzewczych, a także wymianę zaworów.

Metoda zamrażania rur jest polecana przede wszystkim dla osób, które mieszkają w blokach lub budynkach, zamieszkałych także przez inne rodziny, a całkowite wyłączenie ogrzewania jest w tym przypadku niemożliwe. W sezonie grzewczym zamrażanie rur jest metodą ułatwiającą proces wymiany grzejników, gdyż nie wymaga to spuszczania wody.

Zamrażanie rur jest skuteczne, szybkie i bez dodatkowych kosztów.

Zapraszamy do kontaktu:

Łódź, tel: 606-702-607

Hydraulik Krzysztof Borucki

Metoda zamrażania rur

Zamrażanie rur